VIDEO/ Meghan xheloze “e çmendur”? Momenti kur largon fansen pas Princ Harry-t bën xhiron e rrjetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Meghan xheloze “e çmendur”? Momenti kur largon fansen pas Princ Harry-t bën xhiron e rrjetit

Shfaqja e Meghan Markle dhe Princit Harry në një ndeshje bamirësie polo me kuaj, pushtoi veçanërisht mediat britanike.

Çifti shkëmbyen një puthje në buzë që u bë virale, ndërsa shikuesit vunë re se në zonë kishte edhe kamera Netflix, pasi Duka dhe Dukesha e Sussex po përgatisin një projekt të ri për platformën, me temën e këtij sporti të veçantë.

Harry mori pjesë në garë dhe e fitoi atë, me Meghan Markle që i dhuroi atij trofeun. Megjithatë, një llogari në Instagram me emrin sussexroyal_hm ka zbuluar një tjetër lëvizje të ish-aktores, e cila po diskutohet.

Markle u filmua nga një pjesëmarrës në garë duke mos lënë një grua të qëndronte pranë Princit Harry për një foto për të festuar gjithashtu fitoren e tij.

Advertisement

Në pamjet që qarkullojnë në rrjetet sociale, dukesha 42-vjeçare dhe princi janë ndër të tjera në skenën e Grand Champions Polo Club në Wellington, Florida për të bërë foto me trofeun. Në atë moment, një grua u përpoq të ngjitej pranë dukës.

Markle u ngrit në këmbë ndërsa gruaja e panjohur nuk u largua nga Harry dhe Meghan i tha asaj, sipas Page Six: “A dëshiron të vish këtu ». Në fillim gruaja nuk iu përgjigj kërkesës së dukeshës derisa një i tretë ja përsëriti atë.

Pastaj ajo shkoi dhe qëndroi pranë Markle. Komentet poshtë videos shpërthyen ndaj Markle. “Të pasigurt, kontrollues, duke shkuar nga e keqja në më keq ”, shkruajnë ata.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Prince Harry & Meghan Markle (@sussexroyal_hm)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy