Meghan Markle merr pjesë në koncertin e Beyonce pa Princ Harry-n

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Meghan Markle merr pjesë në koncertin e Beyonce pa Princ Harry-n

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka udhëtuar për herë të dytë për të marrë pjesë në koncertin e Beyoncé në Los Angeles, por këtë herë pa bashkëshortin e saj Princ Harryn-n.

 

Dukesha 42-vjeçare u pa teksa shijonte natën e tretë të turneut të këngëtares amerikane në stadiumin SoFi në LA këtë herë mes vajzash. Të pranishme ishin aktorja amerikane Kerry Washington, këngëtarja Kelly Rowland, Kim dhe Khloe Kardashian, Kris Jenner, Adele, Jeff Bezos, Justin dhe Hailey Bieber, Katy Perry etj.

 

Advertisement

Në një postim në rrjete sociale Meghan shkroi: “Sezoni i Virgjëreshës është në prag… Ky turne ka qenë një gëzim i madh dhe ndërsa po i afrohemi muajit të fundit, dëshira ime e ditëlindjes është të festoj me ju të veshur me ngjyrën tuaj më të mrekullueshme të argjendtë. Modat e shfaqjeve 8.23-9.22!”

 

Në fakt ky event i dha fund thashethemeve edhe për romancën e Kylie Jenner dhe aktorit Timothée Chalamet të cilët u fotografuan nga paparacët pranë njeri- tjetrit./Living/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy