Video/ Po merrej në pyetje, momenti kur i riu tenton t’i rrëmbejë armën oficeres

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 27-vjeçar, i akuzuar për vrasjen e një fëmije, tentoi të sulmonte një oficere, teksa po merrej në pyetje nga policia. Ngjarja ndodhi brenda një stacioni policie në Las Vegas.

Terrell Rhodes “rrëmbeu” pistoletën dhe filloi të ndeshej me oficerët, të cilët u pëoqën  ta neutralizonin.

Advertisement

Incidenti u kap nga kamerat e sigurisë. Pamjet tregojnë momentin kur Rhodes kap armën me të dyja duart, derisa tre oficerë përpiqen t’ia marrin atë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy