VIDEO/ “Po vdesim për bukë dhe s’kemi të hamë”, Kryemadhi shkon në protestë me “Range Rover”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndërsa aktorë, qytetarë e gazetarë kaluan natën duke ruajtur e vëzhguar Teatrin Kombëtar, nuk kanë kaluar pa rënë në sy ecejaket e kryetares së LSI Monika Kryemadhi në timonin e Range Roverit të saj.

Pamjet e mëposhtme të publikuara nga Report TV tregojnë momentin e mbërritjes në protestë të krytetares së LSI.

Ndërkohë, mënyra e saj e jetesës bie ndesh me deklaratat që artikulon herë pas here ku deklaron se nuk ka bukë për t’u ushqyer dhe se shqiptarët po vdesin nga uria. (TemA)


Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy