VIDEO/ Të veshur si marinsa amerikanë, pamjet e arratisjes spektakolare të bosit të madh të drogës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Të veshur si marinsa amerikanë, pamjet e arratisjes spektakolare të bosit të madh të drogës

Publikohen pamjet e arratisjes spektakolare nga burgu të një prej boseve më të mëdha të drogës në Meksike.

José Alfredo Hernández Campos, u arratis në 13 korrik nga burgu i qytetit Reynosa, por pamjet kanë dalë vetëm tani.

Një grup i armatosur kriminelesh të veshur si marinas amerikanë, duket që parkojnë makinat para burgut, futen brenda dhe pasi neutralizojnë stafin e burgut, duke mos hazur rezistence kërkojne për qëline ku ndodhej “José Alfredo Hernández Campos”.

Bosi I madh I drogës I njohur si  “El Calamardo”,del jashtë qelise dhe arratiset qetësisht me grupin e armatosur.

Advertisement

Mediat lokale në Meksike bënë të ditur se disa nga personat e identifikuar që kanë marrë pjesë në këtë arratisje të bujshme janë pjesë e marinës meksikane.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy