Aksident në Manastir, lëndohet një shtetas i Zvicrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident në Manastir, në të cilën një 24-vjeçar ka pësuar lëndime të rënda trupore.

“Me datë 18.11.2023 në ora 10:32 në SPB Manastir është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Partizanska” dhe rrugës “Todor Panica” në Manastir, A.J.(24) nga Zvicra, duke drejtuar motoçikletën me targa të Prilepit, ka humbur kontrollin dhe ra në rrugë.

Në aksident A.J. ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin klinik Manastir.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga policia e SPB-Manastir”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

Advertisement

Aksident në Manastir, lëndohet një shtetas i Zvicrës shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy