Aksident në rrugën Strugë-Dibër, lëndohet një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se një person ka mbetur i lënduar rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në rrugën rajonale Strugë-Dibër, mes dy automjeteve.

“Me datë 17.01.2022 rreth orës 13:20 është raportuar se në rrugën rajonale Strugë-Dibër ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit “Golf”, me targa të Vevçanit, i drejtuar nga T.R.(41) nga fshati Vevçan i Strugës dhe automjetit “Skoda”, me targa të Strugës, i drejtuar nga K.A. (49) nga fshati Veleshtë, Strugë.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar K.A., të konstatuara në Spitalin Special “Shën Erzamo” në Ohër. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga Stacioni Policor Strugë”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

The post Aksident në rrugën Strugë-Dibër, lëndohet një person appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy