Gashi: Jemi futur në labirint të çështjeve shëndetësore, juridike dhe politike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Afrim Gashi thotë se jemi futur në labirint të çështjeve juridike, shëndetësore dhe politike. Alternativa ka propozuar që në fund të korrikun të mbahen zgjedhjet, mirëpo siç thotë Gashi, mendimi i tyre nuk është përputhur me qëndrimet e partive politike maqedonase. Ai tha se nëse nuk nuk arrihet marrëveshje nga ana e liderëve të partive, zgjedhjet do të mbahen me consensus në fund të qershorit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy