Gjuan me armë, arrestohet 48 vjeçari nga Sllupçani

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Para një ore policia ka arrestuar një 48 vjeçar me iniciale N.M nga fshati Sllupçan i Likovës pasi ka shkrepur me armë zjarri. Motivet siç bëhen të ditura lidhen me një mosmarrëveshje ndërfqinjësore.

Ndërkohë rreth orës 19:30 minuta në Kumanovë është evidentuar edhe një rast i shkrepjes me armë zjarri. Policia është në kërkim të një personi i cili ka shkrepur me armë derisa ka qenë në lëvizje me veturë. Nuk dihet identiteti dhe lloji i veturës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy