Klinika ‘Zhan Mitrev’: Mirë se erdhe Sinclair në Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Klinika ‘Zhan Mitrev’: Mirë se erdhe Sinclair në Maqedoni

Këtë fundjavë, për të shënuar fillimin e bashkëpunimit me markën franceze për mbushës dermal, Sinclair, disa workshope praktike dhe koktej të përshtatshëm organizuar nga Fila Farm si importues i përgjithshëm dhe qendra estetike e dermatologjisë Zan Mitrev Aesthetic.

Ligjërues të nivelit të lartë ishin mjekët me përvojë Dr. Kristina Davidovic, Dr. Zlata Popovic, Dr. Michel Mutlag dhe dermatologia jonë Dr. Anxhelka Ilieva.

Advertisement

Produktet Lanluma, Maili dhe Elanse, të cilat janë pjesë e portofolit të markës Sinclair, janë të cilësisë premium dhe përmes arritjeve më të mira teknologjike në këtë fushë, mundësojnë një qasje individuale ndaj zbukurimit.

The post Klinika ‘Zhan Mitrev’: Mirë se erdhe Sinclair në Maqedoni appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy