Moti në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me të reshura shiu dhe me temperatura relativisht të ulëta, njofton Telegrafi Maqedoni.

Temperaturat do të lëvizin nga 8 deri në 15 gradë Celsius gjatë gjithë ditës.

Edhe gjatë ditëve të tjera të javës temperaturat do të jenë të njejta.

Në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe përmirësim të motit. /Telegrafi/

Advertisement

The post Moti në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy