Ndalohet një 54-vjeçar në Shkup, dyshohet për tregti të paligjshme me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se policia ka ndaluar një 54-vjeçar i cili dyshohet për tregti me lëndë narkotike.

“Me datë 02.04.2024 në ora 23:00, zyrtarë policorë nga Njësia për Trafikim Ilegal në SPB Shkup, kanë ndaluar M.K.(54)

Gjithashtu u gjet një lëndë pluhuri ngjyrë kafe dhe një peshore digjitale.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

Advertisement

Ndalohet një 54-vjeçar në Shkup, dyshohet për tregti të paligjshme me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy