Një 65-vjeçar nga Shkupit është gjetur i vdekur në veturë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 20.04.2024, në ora 16:15, në SPB Shkup është raportuar se në automjetin e pasagjerëve “Opel” me shenja regjistrimi në Shkup është gjetur i ndjeri F.Sh (65) nga fshati Studeniçan, Shkup përballë një restoranti në lagjen Hipodrom.

Mjeku i Urgjencës ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune të dukshme. Një ekip nga SPB Shkup ka kryer këqyrje dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

The post Një 65-vjeçar nga Shkupit është gjetur i vdekur në veturë appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy