Të shtëna me armë zjarri në Butel të Shkupit, plagoset një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Butel.

“Më datë 23.11.2021 rreth orës 16.40 është denoncuar se në parkingun e shkollës fillore “Zhivko Brajkovski” në rrugën Ho Shi Min, ku më parë kanë qenë e parkuar makina ‘Reno’ me targa të Shkupit, në të cilin kanë qenë personat M.A dhe A.U (34), pas informimit nga ana e M.A nga ana e M.B është shtënën në drejtim të makinës. Me lëndime në këmbën e djathtë ka përfunduar M.A ndërsa ndihmë mjekësore i është ofruar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit”. Poashtu A.U ka përfunduar me të prera në fytyrë”, kanë thënë për TV SHENJA, nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Nga policia shtojnë se po ndërmerren masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Të shtëna me armë zjarri në Butel të Shkupit, plagoset një person shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy