“A do të më dalë llotaria amerikane?” Meri Gjini i përgjigjet pyetjes së 37-vjeçarit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“A do të më dalë llotaria amerikane?” Meri Gjini i përgjigjet pyetjes së 37-vjeçarit

Meri Gjini i është përgjigjur pyetjes së një qytetari këtë mëngjes në emisionin “7pa5”.

Ai donte të dinte nëse do t’i dalë llotaria amerikane, teksa Meri i dha këshillat e saj.

“Zotëria është i lindur më 24 shtator 1987 dhe pyet nëse do t’i dalë llotaria amerikane, ashendentin e ka shigjetar”, tha moderatorja Alma Çelaj.

“Do të duhet të shfrytëzojë mirë me atë qe mundet dhe varet prej tij vitin 2024, fundin e muajit deri në tetorin e këtij viti. Nga 2024 dhe për tre vjet rresht i ka të gjitha mundësitë të korrigjojë gjëra që kanë të bëjnë me punën sepse është shumë afër pikës së tij më të mirë. Po ta marrim analizën nga harta ka një tendencë që të jetë “gur i rëndë në vend të vet”. Për pyetjen që tha, tendenca për ta ndihmuar fati në shërbim të ndryshimit është e madhe, por të fokusohet te ndryshimet që varen nga ai sepse ka për t’i marrë maksimumin vetes”, u shpreh Meri Gjini. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy