Njihuni me parashikimin e motit për sot

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Njihuni me parashikimin e motit për sot

Moti parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta në zonat malore.

Era do të fryjë me drejtim nga juglindje-jugperëndim 1-10m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy