Rita Ora konfirmon martesën: Jam shumë e dashuruar, kam marrë shembull nga prindërit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rita Ora konfirmon martesën: Jam shumë e dashuruar, kam marrë shembull nga prindërit

Rita Ora ka konfirmuar për herë të parë martesën e saj me regjisorin Taika Waititi.

Këngëtarja deklaroi se është kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin e njohur dhe po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër për miqtë dhe familjen e saj.

Advertisement

Ylli i popit tha se u frymëzua nga prindërit e saj – nëna e saj Vera dhe babai i saj Besnik – në kërkimin e saj për dashurinë pasi mësoi nga lidhja e tyre e fortë më shumë se 30-vjeçare.

Disa javë më parë u raportua se Rita ishte martuar me Taika Waiiti në një ceremoni intime në Londër në gusht. Në atë kohë, u tha se ylli shqiptar kishte ndryshuar mbiemrin e saj, që do të thotë se ajo tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora.

Advertisement

Çifti u fotografuan të dy me unaza ari në duar në ditët rreth dasmës së tyre – duke ndezur spekulime se ata tashmë i kishin dhënë fund beqarisë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy