Wanda Nara i çmend të gjithë me të format e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Wanda Nara i çmend të gjithë me të format e saj

Wanda Nara ka nisur përgatitjet për verën. Ajo postoi në “Instagram” momente në qendrën e bukurisë, ku duket duke tonifikuar muskujt dhe të pasmet e saj.

Bashkëshortja e Mauro Icardit kërkon të arrijë një trup perfekt dhe që të gjithë ta lavdërojnë në sezonin e plazhit.

Advertisement

Wanda Nara nuk fsheh asgjë nga ndjekësit e saj, ajo tregon edhe sekretet e saj të bukurisë.

Ajo tregoi edhe rezultatet nga seanca, ndërsa komentet për format e saj bombastike ishin të shumta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy