Aksident i rëndë në Laç- Fushë Mamurras, humb jetën 43-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në Laç- Fushë Mamurras, humb jetën 43-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Laç- Fushë Mamurras.

Policia njofton se automjeti me drejtues shtetasin K. M., dyshohet se për shkak të humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën ndarëse të rrugës.

Si pasojë e përplasjes, ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i automjetit, shtetasi K.M., 43 vjeç, bunues në Bushnesh, Krujë.

Grupi hetimor po punon për sqarimim e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy