Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset pasagjeria

Një aksident është regjsitruar këtë të shtunë në aksin Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të llojit “Benz” dhe “Audi”.

 

Si pasojë e përplasjes është plagosur një pasagjere. Ajo është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

 

Advertisement

Në vëndngjarje ndodhet policia dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy