Aksident në aksin Sheqishtë-Frashër, plagosen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Sheqishtë-Frashër, plagosen dy persona

Një aksident është regjistruar këtë të hënë në aksin rrugor Sheqishtë-Frashër. Dy automjete, tip “Benz ML” dhe “Volkswagen”, janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Si pasojë e përplasjes së fortë janë plagosur dy persona. Mësohet se të plagosurit janë dërguar në spitalin e Fierit, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Raportohet se gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy