Aksident në baypasin e Fierit/ Përplasen “Benzi” me “Reno-në”/ Plagosen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në baypasin e Fierit/ Përplasen “Benzi” me “Reno-në”/ Plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur në bypassin e Fierit.

 

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njera tjetrën duke sjellë edhe të lënduar.

 

Advertisement

Paraprakisht dyshohet se janë përfshirë në aksident një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno”.

 

Menjëherë janë njoftuar bluzat e bardha të spitalit rajonal Fier ndërsa janë shoqëruar në mjediset e këtij spitali dy persona.

 

Advertisement

Nga ana e policisë po punohet për të zbuluar dinamikën e aksidentit dhe gjetjen e shkaqeve të tij.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy