Aksident në Fier, kamionçina përplaset me automjetin, një i plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Fier, kamionçina përplaset me automjetin, një i plagosur

Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lushnjës. Një mjet tip “Golf”, me targa AB 530 KD në tentativë parakalimi është përfshirë në aksident me mjetin tip kamionçinë me targa AA712 OP. Si pasojë është lënduar drejtuesi i mjetit tip “Golf”, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy