Aksident në Krujë/ 37-vjeçari përplas me makinë të moshuarin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Krujë/ 37-vjeçari përplas me makinë të moshuarin

Një i moshuar është përplasur nga makina në aksin rrugor Thumanë-Borizanë në Krujë.

 

Policia njofton se 70-vjeçari me iniciale A.X është transportuar për në spital për ndihmë mjekësore, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Ndërkohë që i riu me iniciale A.S 37-vjeç është shoqëruar në komisariatin e policisë.

 

Krujë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Rreth orës 17:15, në aksin rrugor Thumanë-Borizanë, Krujë, një automjet me drejtues shtetasin A. S., 37 vjeç, ka përplasur shtetasin këmbësor A. X., 70 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

 

Drejtuesi i automjetit shtetasi A. S, është shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Krujë për veprime të mëtejshme.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy