“Antikuvendi i Bashës është tubim i Ramës”/ Balliu tregon “qëllimin”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Antikuvendi i Bashës është tubim i Ramës”/ Balliu tregon “qëllimin”

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu e ka cilësuar Kuvendin e thirrur nga kreu i PD, Lulzim Basha si një tubim të Ramës.

Sipas tij, Rama ka interes që Partia Demokratike të bëjë një antikuvend, ku për qëllim ka përjashtimin e demokratëve

Advertisement

“Antikuvendi i Lulzim Bashës është tubim i Edi Ramës. Vetëm Edi Rama ka interes që Partia Demokratike të bëjë një antikuvend, ku për qëllim ka përjashtimin e demokratëve, përçarjen e demokratëve dhe shkatërrimin e PD, siç edhe tha zëdhënësja e Lul Bashës. PD do bashkohet në një Kuvend me datë 11 Dhjetor për një PD më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur”, shkruan Balliu.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy