Bëni Like Struga.info në Facebook


Bie zjarr në azil/ Plagoset lehtë e moshuara në Kavajë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bie zjarr në azil/ Plagoset lehtë e moshuara në Kavajë

Një qendër azili në Kavajë është përfshirë nga flakët.

 

Policia njofton se zjarri ka rënë aksidentalisht, ndërsa mësohet se një e moshuar që qëndronte aty është dëmtuar lehtë.

 

Advertisement

Zjarrëfikëset kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të munduar shuarjen e flakëve në kohë.

 

Kavajë/Informacion paraprak 

 

Advertisement

Më datë 23.01.2023, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në një qendër për të moshuar. 

 

Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.   

 

Advertisement

Zjarri është shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse. 

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy