Bëni Like Struga.info në Facebook


Del nga rruga makina tek Qafa e Muzinës, vdes shoferja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Del nga rruga makina tek Qafa e Muzinës, vdes shoferja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafën e Muzinës.

 

Policia ben te ditur se ka nderruar jete drejtuesja e mjetit me targa greke, 50-vjeçarja  me iniciale E.B.

 

Advertisement

Sarandë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja E. B., 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shtetasja E. B, ka ndërruar jetë, në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy