Detaje/ Gjendet pistoleta me të cilën Arsen Muskurti vrau vëllain dhe kunatën, autori rrëfen motivet e krimit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Detaje/ Gjendet pistoleta me të cilën Arsen Muskurti vrau vëllain dhe kunatën, autori rrëfen motivet e krimit

Pas kontrolleve policia ka gjetur pistoleten me te cilen Arsen Muskurti pasditen e djeshme vrau vëllain dhe kunatën e tij.

 

Burimet bëjnë me dije se pistoleta nuk është gjetur në kosh mbeturinash siç autori pretendoni fillimisht se e kishte hedhur.

 

Advertisement

Në orët e vona të mbrëmjes ai është marrë në pyetje nga policia dhe prokuroria ku pasi ka pranuar autorësinë e krimit ka treguar edhe motivet që e çuan për të kryer aktin e rëndë.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy