Dhunimi i Sokol Mëngjesit, autorët të pamaskuar, u afruan dhe e goditën me leva

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dhunimi i Sokol Mëngjesit, autorët të pamaskuar, u afruan dhe e goditën me leva

Avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi u dhunua brutalisht ditën e sotme.

Ai ende nuk është marrë në pyetje, pasi vijon të jetë në ekzaminim mjekësor.

3 autorët që e kanë sulmuar duket se kanë planifikuar gjithççka, pasi afrohen dhe e qëllojnë menjëherë me leva dhe sende të forta.

Ata nuk kanë qenë të maskuar dhe po vijon puna për t’i identifikuar, teksa po shihen edhe pamjet e kamerave. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy