E rëndë në Elbasan/ Kunati vret me sopatë kunatën (EMRAT)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Elbasan/ Kunati vret me sopatë kunatën (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Kusarth të Elbasanit.

 

Mësohet se kunati i identifikuar si Tefik Tashi, i ditëlindjes 12.08.1965 ka vrarë me sopatë kunatën e tij, Alma Qevani.

 

Advertisement

Policia ka arrestuar autorin 58-vjeçar dhe e ka shoqëruar në komisariat, ndërsa ende nuk ka detaje se kush kanë qenë rrethanat që kanë çuar drejt këtij akti të rëndë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy