E rëndë në Pogradec, 65-vjeçari vret veten me kallashnikov

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Pogradec, 65-vjeçari vret veten me kallashnikov

Një 65 vjeçar nga fshati Vërdovë i Pogradecit është vetëvrarë me armë zjarri kallashnikov.

Nevrus Afezi 65 vjeç banor i këtij fshati në rrethana ende të paqarta edhe për policinë ka kryer një vetëvrasje në mjediset e banesës së tij.

Kanë qenë familjarët ata të cilët pasi kanë dëgjuar krismat e armës kanë shkuar por e kanë gjetur pa shenja jete kryefamiljarin e tyre.

Ne këto kushte kanë lajmëruar policinë e komisariatit të Pogradecit e cila ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e vetëvrasjes./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy