Bëni Like Struga.info në Facebook


Efektivja Anisa Kostani përfshihet në aksident/ Përplaset me BMW-në e më pas me trafikndarësen, përfundon në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Efektivja Anisa Kostani përfshihet në aksident/ Përplaset me BMW-në e më pas me trafikndarësen, përfundon në spital

Anisa Kostani efektivja e policisë së Elbasanit është përfshirë në një aksident gjatë natës në Tiranë.

 

Ajo po udhetonte pasagjere në një mjet Benz ku shofer ishte Kristofor Duka, i cili ishte pa patentë.

 

Advertisement

Janë perplasur me një BMW si dhe nga goditja janë perplas pastaj me trafikndaresen. Aksidenti ka ndodhur në mesnate afër kopshtit botanik.

 

Të dy janë dërguar në Spitalin e Traumës dhe ndodhen jashte rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Shkak për aksidentin dyshohet është bërë mos respektimi i distancës nga mjeti Benz ku udhetonte efektivja Kostani. Drejtuesi I mjetit është arrestuar nga policia rrugore.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy