Fatale në Tiranë/ Përplasen dy makina në Bërxull, humb jetën i mituri që ishte rastësisht në rrugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fatale në Tiranë/ Përplasen dy makina në Bërxull, humb jetën i mituri që ishte rastësisht në rrugë

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Bërxull.

 

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, në rrugën “Shkëndija”.

 

Advertisement

Si pasojë e kësaj përplasje, ka humbur jetën një fëmijë i mitur rreth moshës 6-7 vjeç, i cili ishte rastësisht në rrugë.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 03.06.2023, rreth orës 18:25, në fshatin Bërxull, në rrugën “Shkëndija”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. H., 30 vjeç, me automjetin me drejtues shtetasin N. A., 63 vjeç.

 

Si pasojë ka ndërruar jetë aksidentalisht nga përplasja e dy mjeteve, një i mitur rreth moshës 6-7 vjeç, i cili ka qenë në rrugë.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy