FNSH, policia dhe “Operacionalja” blindojnë Niklën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FNSH, policia dhe “Operacionalja” blindojnë Niklën

Forcat operacionale nga Drejtoria e Policisë Tiranë kanë zhvilluar kontrolle në zonën e Fushë-Krujës.

Në operacion kanë marrë pjesë edhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, FNSH dhe policia.

Paraprakisht mësohet se operacioni është zhvilluar në Nikël dhe në zonat përreth.

Në fokus janë personat e shpallur në kërkim dhe ata që posedojnë lëndë narkotike./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy