Pas Fushë Krujës, FNSH dhe Shqiponjat “blindojnë edhe Vlorën, çfarë po ndodh

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas Fushë Krujës, FNSH dhe Shqiponjat “blindojnë edhe Vlorën, çfarë po ndodh

Pas Fushë Krujës, FNSH, forcat operacionale dhe “Shqiponjat” kanë zhvilluar një kontroll blic edhe në qytetin e Vlorës.

Postoblloqe janë ngritur në hyrje-dalje të qytetit, por edhe në disa akse në brendësi.

Në fokus janë personat që lëvizin me armë, por edhe personat që njihen si të skeduar nga blutë e Vlorës, me qëllim kapjen e atyre që janë të shpallur në kërkim./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy