FOTO/ Fejohet djali i politikanit shqiptar, dalin pamje nga festa

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Fejohet djali i politikanit shqiptar, dalin pamje nga festa

Djali i Bekim Hamëz Jasharit, Besimi, është fejuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bekim Jashari, përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka publikuar edhe imazhe nga ceremonia e festa. Jashari tregon ndër tjerash se djali i tij mban emrin e vëllai të tij dëshmor.

Postimi i plotë i Bekim Jasharit:

Advertisement

Të dashur miq,

Djali ynë, Besimi, i cili mbanë me krenari emrin e vëllaut tim dëshmor, na mbushi zemrat me gëzim të madh të gjithë familjes sonë.

Ai mbrëmë kurorëzoi fejesën me Monikën, në prani të mixhes Rifat dhe anëtarëve tjerë të familjes, si dëshmitarë të dashurisë së tyre të përjetshme.

Urojmë që dashuria, lumturia dhe harmonia të jenë gjithmonë pjesë e jetës së Besimit dhe Monikës.

Advertisement

Në emrin tim personal dhe të familjes sonë falënderojmë të gjithë ata që na uruan për fejesën e Besit dhe Monikës.

Urime Besi & Monika!

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Bekim Jashari (@bekim.h.jashari)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy