Gjendet i pajetë një shtetas polak në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i pajetë një shtetas polak në Tiranë

Një shtetasi polak është gjetur i pajetë në një banesë të marrë me qira në Tiranë.

Policia bën me dije se më datë 20.06.2022, në bulevardin “Bajram Curri”, në një banesë të marrë me qira, është gjetur pa shenja jete, shtetasi polak A. H., 73 vjeç.

Advertisement

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy