Gjendet i vdekur 60-vjeçari në Tiranë, dyshohet se vrau veten me armë zjarri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i vdekur 60-vjeçari në Tiranë, dyshohet se vrau veten me armë zjarri

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë rreth orës 18:55, në banesën e tij në rrugën “Agush Gjergjevica”, Tiranë.

Trupi i pajetë i shtetasi me inicialet B. Z. është gjetur nga familjarët, ndërsa dyshimet e para janë se 60-vjeçari ka vrarë veten me armë zjarri.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy