Gjendet një makinë e djegur në Bubq/ Dyshohet se është përdorur nga autorët në atentat, çfarë u gjet brenda saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet një makinë e djegur në Bubq/ Dyshohet se është përdorur nga autorët në atentat, çfarë u gjet brenda saj

Një makinë tip BMW është gjetur e djegur në afërsi të Bubqit.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se në mjet ndodhen dy armë zjarr kallashnikov, që dyshohet se mund të jetë përdorur nga autorët për atentatin e mbrëmshëm në lokalin e Fation Muratit në Don Bosko, ku viktimë mbeti Mimoza Paja që punonte si banakiere.

 

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po bën kqyrjen, për të gjetur prova të mjaftueshme që të çojnë në identifikimin e viktimave.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy