Humb jetën një person në një lokal në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Humb jetën një person në një lokal në Tiranë

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në kryeqytet, teksa ndodhej në një lokal.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.M., 70-vjeç.

Advertisement

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

NJOFTIMI

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

Advertisement

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy