I mori rrjedha e ujit/ Vijojnë kërkimet për babë e bir, asnjë shenjë as nga automjeti

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I mori rrjedha e ujit/ Vijojnë kërkimet për babë e bir, asnjë shenjë as nga automjeti

Prej më shumë se dy orësh, vijojnë kërkimet për babë e bir në Malësi të Madhe.

 

 

Të dy personat i mori rrjedha e ujit së bashku me automjetin që drejtohej nga babai në Bogë, ndërsa banorët e zonës mundën të shpëtonin vetëm vajzën e familjes.

Advertisement

 

 

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur polumbarët dhe grupet e kërkim shpëtimit të cilët po vijojnë punën, të ndihmuar edhe nga banorët e zonës.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy