Incidentet e para në PD/ Mbështetësit e Berishës sulmojnë Roland Bejkon

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Incidentet e para në PD/ Mbështetësit e Berishës sulmojnë Roland Bejkon

Ende pa nisur mirë, janë shenuar incidentet e para ne protesten e thirrur nga Sali Berisha tek selia e PD.

Roland Bejko i cili ka mbeshtetur fort Bashen gjate muajve te fundit e qe fundi ka marre drejtimin edhe te nje Sekretariati, eshte sulmuar dhe fyer nga demokratet qe mbeshtesin Berishen.

Ai eshte goditur brenda ambjenteve te PD, dhe me tej eshte tentuar te goditet edhe me çader jashte ambjenteve, ne rrugen kryesore para selise blu.

Bejko nga ana tjeter i eshte kunderpergjigjur fyereve ne kor ndaj tij.

Advertisement

Prane selise blu jane grumbulluar deri tani dhjetera mbeshtetes te Berishes ndonese zyrtarisht protesta nis ne 12:00.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy