Kreu i PL vizitë të papritur në selinë blu

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kreu i PL vizitë të papritur në selinë blu

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur mesditën e kësaj të mërkure në ambientet e selisë blu. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj vizite të kreut të PL në ambientet e Partisë Demokratike. Në zgjedhjet e ardhshme vendore të 14 majit Meta dhe Berisha kanë bashkuar forcat duke dalë në zgjedhje me kandidatë të përbashkët.

 

Ndërkohë dy aleatët kanë shigjetuar së fundmi kryeministrin Rama si të përfshirë në skandalin ‘McGonigal’. Lidhur me këto akuza kanë kërkuar që ditën e nesërme të zhvillohet një mocion mosbesimi në seancën e radhës plenare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy