Me kë jeton Sara Gjordeni?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

E ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, në Vizion Plus, moderatorja Sara Gjordeni teksa u pyet se si do t’i kalojë festat e fundvitit u shpreh se ende nuk kishte asnjë plan, ndryshe nga çdo vit tjetër. Një tjetër detaj, për të cilin Sara tha se nuk ndihej aspak mirë, ishte fakti i të jetuarit vetëm dhe mungesa e njerëzve në ditë të tilla.

Alban Dudushi: Dhe ti Sara, në shtëpi do e kalosh këtë vit?

Sara Gjordeni: Se di, është i vetmi vit që unë s’kam asnjë plan. Jetoj vetëm këtu në Tiranë dhe nuk është se më jep ndonjë ndjesi të mirë fakti që jam vetëm se edhe shoqëria do jenë me familjet e tyre, kështu që ..nuk kam bërë ndonjë plan në fakt.

Një mbrëmje festive ishte këtë të premte në Spotlight nga Alban Dudushi, ku personazhe të njohur dhe të dashur për publikun shqiptar ishin mbledhur në 25-ën e Krishtlindjeve.

Advertisement

E vënë përballë të ftuarve, ish-missi duhet t’iupërgjigjej disa pyetjeve prej tyre.

Alban Dudushi: Çfarë kurioziteti keni për Sarën?

Romeo Veshaj: Sara, dimë që ti je nga Berati. Ke qenë ndonjëherë tek kalaja e Beratit?

Sara Gjordeni: Kam qenë vetëm njëherë kur kam qenë shumë e vogël.

Advertisement

Donald Veshaj: E shikon veten duke prezantuar në krah të Alban Dudushit?

Sara Gjordeni: Për nder do e kisha, pse jo?

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy