Me pistoletë me vete; kapet në Tiranë 40-vjeçari që banonte në Holandë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arrestohet nga policia një 40-vjecar në Tiranë.

 

Ai u kap në kuadër të operacionit policor të koduar “Chief”.

 

Advertisement

Qarkullonte me armë zjarri pistoletë, arrestohet në flagrancë 40-vjeçari.

 

Ky shtetas u lokalizua në rrugën “Lord Bajron”.

 

Advertisement

Efektivet gjatë kontrollit që i kanë bërë shtetasit M. Ç., i kanë gjetur deh sekuestruar një armë zjarri pistoletë me krehër dhe municion luftarak, si dhe disa mjete të ndryshme identifikimi.

 

Policia bëri të ditur se I ndaluari ishte me banim në Holandë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy