Moti i keq/ Shtyhet lundrimi nga Porti i Durrësit drejt Barit, njoftimi për pasagjerët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Moti i keq/ Shtyhet lundrimi nga Porti i Durrësit drejt Barit, njoftimi për pasagjerët

Kushtet e vështira të motit kanë bërë që të shtyhet lundrimi nga Porti i Durrësit drejt Barit.

 

Në një njoftim për media, thuhet se nisja e tragetit do të bëhet me disa orë vonesë, ndërsa ftohen qytetarët që për çdo informacion të komtaktojnë me kompanitë e lundrimeve.

 

Advertisement

Njoftojmë të gjithë pasagjerët që kanë rezervuar biletat për të lundruar me traget mbrëmjen e sotme drejt Barit(Itali) se për shkak të kushteve të vështira të motit, nisja nga Porti i Durrësit do të bëhet me disa orë vonesë.

 

Kompanitë e lundrimeve do të respektojnë të gjitha detyrimet që lindin nga kjo vonesë, prandaj për çdo informacion mund të kontaktoni me to.

 

Advertisement

Ju falenderojmë për mirëkuptimin dhe sapo të kemi një njoftim për normalizimin e situatës, do e bëjmë të ditur në vijim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy