Moti për ditën e diel, 13 dhjetor 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Moti për ditën e diel, 13 dhjetor 2020
Dita e diel mot me alternime vranësirash dhe intervale me diell. Reshje shiu të izoluara përgjatë relieveve malore.
Era nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 2-8m/s, e cila hera-herës përgjatë zonave luginore (kryesisht në veri) dhe përgjatë vijës bregdetare fiton shpejtësi deri në 15-18m/s.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy