Stresi: Falenderoj Presidentin që iu bashkua protestës, dorëzoni Ardi Veliun (Video)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Stresi: Falenderoj Presidentin që iu bashkua protestës, dorëzoni Ardi Veliun (Video)

Këngëtari Stresi nuk tërhiqet nga protesta. Pas intervistës që realizoi për një nga mediat në Kosovë, ai ka publikuar në rrjetet e tij sociale një video, teksa shihet duke u kthyer në Tiranë.

 

Krahas pamjeve, këngëtari shprehet se nuk do të ndalojë së protestuari dhe se do të jetë i fundit që do të përfundojë protestën për Klodian Rashën.

 

Advertisement

Ndërsa bën thirrje për dorëheqjen e Ardi Veliut, ai ka falenderuar edhe presidentin Ilir Meta që doli në mbështetje të protestës.

 

“Me u Dorzu se kem ne Gjak ! Nese dorzohemi fiton kupola mafias. Dorëzoni Ardi Veliun, mos te ndalojnë protestat edhe une i bashkangjitem prap protestes me ju, nuk kisha se si t’ju leja vetem, e nisa i pari do e perfundoj i fundit bashkë me Popullin Shqiptar. Faleminderit edhe Presidentit Shqiptar qe u bashkua me kauzën tone”, shkruan Stresi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy