Arrestime dhe gaz lotsjellës, dita e katërt e protestave në foto

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Arrestime dhe gaz lotsjellës, dita e katërt e protestave në foto

Përmes objektivit të aparatit fotografik sjellim imazhet e protestës së ditës së shtunë në rrugët e kryeqytetit.

Ashtu dhe si në protestat e mëparshme gazi lotsjellës, aktet e dhunshme dhe forca të shumta policie kanë “pushtuar” rrugët e kryeqytetit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy