Tensione në protestë/ Polica hedh gaz lotsjellës dhe shoqëron disa protestues

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tensione në protestë/ Polica hedh gaz lotsjellës dhe shoqëron disa protestues

Nuk kanë munguar përplasjet edhe në këtë ditë të katërt të protestës.

 

Për shkak të trazirave dhe rrëmujës që një grup protestuesish po shkaktojnë në kryeqytet, duke dëmtuar ambientet publike, policia ka shoqëruar në Komisariat disa të rinj.

 

Advertisement

Në një moment, policia ka përdorur edhe gaz lotsjellës për të shpërndarë turmën.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy